top of page
מטיאס שפירו
יו"ר

מר מטיאס שפירו הוא איש עסקים ויזם צעיר ברב תחומים.

נולד בשנת 1982 בעיר לה פלטה שבארגנטינה ועלה לישראל מאז תחילת 2001 בשל אהבתו לארץ.
מאז שנת 2000 , מר שפירו יזם מספר עסקים ברמת בינלאומית ובתחומים שונים.
במהלך הקריירה שלו כיהן בתפקידים מנהלתיים בחברות סטר-טאפ מצליחות, ותאגידים גדולים בישראל.
הוא פעיל במספר פורומים שונים בענפים כמו ביטחון ציבורי, הגנה וסחר בינלאומי. חבר לשכת המסחר ישראל אמל"ט ומכהן כחבר וועד  ולשכת המסחר ישרא-ספרד.
במהלך חייו התנדב בהרבה פעילויות חברתיות בארגונים שונים הקשורים לקהילות יהודיות בחו"ל, כמו גם סיוע לילדים ישראליים במצוקה.
יש לו תואר ביחסים בינלאומיים ולימודי ספרד ואמריקה הלטינית מאוניברסיטה העברית בירושלים.
כיום הוא מייסד ומנכ"ל של מספר חברות שהקים בעצמו.

מדבר ספרדית , עברית, אנגלית.

מי אנחנו?

 

 

אזקיאל בורשטיין

 

בעל היכרות מעמיקה עם יהדות התפוצות ועם תחום העלייה והקליטה. כיום שליח קרן היסוד במקסיקו.

עבד בסוכנות היהודית במשך עשר שנים ומילא שורה של תפקידים וביניהם: סגן מנהל אגף עלייה ומנהל שירות לעולה, מנהל דסק עלייה מאמריקה הלטינית, מנהל תחום קשרי עולים. נשלח לשליחויות קצרות רבות ברחבי אמריקה הלטינית. קודם לכן ניהל את מערך ההדרכה וההערכה במוקד השירות לעולה "גלובל סנטר". ערך את אתר האינטרנט של הסוכנות היהודית בשפה הספרדית.

כמו כן, אזקיאל שימש ככתב בתכנית רדיו על ישראל בבואנוס איירס והדריך קבוצות צעירים.

אזקיאל הינו בוגר תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ולימודים  לטינו אמריקאים באוניברסיטה העברית בירושלים.

 

חברי ועד הנהלה

 

 

חברי ועד הנהלה

 

 

גסטון סיידמן
חברת ועד הנהלה

לאחר שירותו כלוחם בצה"ל  עבד במערכות אבטחה של משרד החינוך. במשך אותם שנים תפקד כיו"ר  "ועדת עולי דרום אמריקה צעירים" אשר במהלך תפקידו  הכיר מקרוב את בעיות הקהילה של העולים מאמריקה הלטינית. בשנת 2006 הצטרף למטה של ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, כחלק מתנועת הנוער וועדת עליה של עיריית ירושלים.  תפקד כמזכיר של הקונפדרציה "ירושלים רבתי" וחבר בוועד המדינית של מפלגת "ישראל ביתנו". כיום הוא סטודנט למדעי המדינה ולימודי מזרח התיכון. ב2008, הצטרף לפורום של אלי אבידר "המזרח התיכון חכם" שבה הקים את התנועה הצעירה למטרת ליידע את העולם המערבי על התרבות נוכחית ושל יבשת זו מנקודת מבט אחרת, ניתן למצוא את המאמרים של גסטון בעיתון הספרדית אורורה.

ריקרדו ברקיינשטת
חברת ועד הנהלה

ריקרדו ברקיינזטאת, הוא הנשיא הבכיר של הפדרציה היהודית של סאו פאולו.

יש לו תואר בעיתונאות מהאוניברסיטה הקתולית Pontificial של סאו פאולו.

ריקרדו היה חבר בתנועות צעירות והתחיל את הקריירה שלו בתוך הקהילה כדירקטור נוער בפדרציה היהודית,
נבחר להיות היו"ר הפדרציה לאחר שכיהן כסגן יו"ר לנוער וסגן יו"ר הפוליטי.
במהלך תפקידו יצר מספר קשריםעםהחברהברזילאית כמו גם פוליטיקאים, עיתונאים ומקבלי החלטות בכירים אחרים בתחומים הסוציאלי, חינוך, בעיות אבטחה, בני נוער ותקשורת, אשר נועדו גם לטובת התקדמות הקשרים עם מדינת ישראל.

הוא המארגן של הקבוצה הראשונה בברזיל שביצע את מצעד החיים. בנוסף מארגן מדי שנה קבוצות שאינות שייכות לקהילה היהודית לטובת נסיע לישראל בתוך תכנית  הסברה בתיאום עם וועדה יהודיה אמריקאי (AJC)

 

אוריאל אייסקוביץ'
חבר ועד הנהלה

מנכ"ל ויזם של תכנית "שגריריה". מנהל מוסדי תוכניות  וביתי כנסת, ומרכז של המרכז העברי "יונה". חבר הנהלה ומייסד של תוכנית  "קרן אלטנוילנד" בארגנטינה, אשר מקדמת אומנות ותרבות, כבסיס להבנה וכבוד לטובת גיוון בחברה ארגנטינאית. מרצה במדעי המדינה באוניברסיטה של בואנוס איירס, ומייסד עמותת "מינו" (MINU),  המוקדשת למימוש דגם האו"ם  לטובת תוכניות חינוכיות המקדמות את הדמוקרטיה באמריקה הלטינית.

עו"ד מריאל אפלמן
חברת ועד הנהלה

מריאל אפלמן נולדה בארגנטינה

עורכת דין וחברת לשכת עו"ד בארגנטינה בשנת ,1992, חברת לשכת עורכי דין בישראל החל משנת 1995.

בשנת 2000 הפכה למגשרת ובשנת 2006 לנוטריון מוסמך.

היא שותפה בשמרד רוזנברג, אברהמוביץ, קרן – פולק, אפלמן עורכי דין בתל אביב, עם סניף בציריך. המשרד משטף פעולה עם המשרד הספרדי המוביל Cremades, Calvo Sotelo ובשל כך יש לו נוכחות חזקה בספרד ובאמריקה הלטינית.

היא אחראית על הדסק הספרדי של המשרד ומעורבת בפעילות עסקית ומשפטית בספרד ואמריקה הלטינית, לרבות ייצוג חברות, ירושות רב לאומיות, השקעות נדל"ן ועסקאות בינלאומיות.

היא חברת הנהלת בשלכת המשסר ישראל – אמריקה הלטינית, חברה בלשכת המסחר ישראל – ספרד, וחברה בועדה מטעם לשכת עו"ד בישראל ביחסים עם מדינות ספרד ודרום – אמריקה 

פדריקו גאון
חבר ועד ההנלה

בוגר יחסים בינלאומיים באוניברסיטת פלרמו בבואנוס איירס - ארגנטינה.

ניסיון רב במודל האו"ם והמטרופולין הבינלאומי. פרופ 'ורכז בתכנית "שגריריה". בשנים האחרונות עבד כמתמחה בשגרירות ישראל בארגנטינה, ולאחר מכן תפקד כרכז תקשורת הפנימית ב- AIESEC.

רו"ח ניקולס ריבק
חבר ועד הנהלה

הינו רואה חשבון בעל ניסון בארגנטינה וישראל – ניסיון של 12 שנה בתחום בארץ ו 15 שנה בארגנטינה

 :השירותיים שהמשרד מציע

דוחות שנתיים ושוטפים ליחידים ולחברות-

התנהלות מול הרשויות-

החזרי מס לשכירים-

הנהלת חשבונות-

דוחות ניהוליים חודשיים-

ייעוץ ותכנון מס-

הצהרות הון-

אשמח לעמוד ברשותכם לכל השירותים הנ”ל ועוד

השירות ניתן בשפות ספרדית, עברית ואנגלית

כל לקוח זוכה ליחס האישי המגיע לו ומקבל מענה בצורה המקצועית ביותר ובאופן מיידי

 

 

יועצים

 

מני סמרה כהן
יועץ

יו"ר לשכת מסחר מקסיקו ישראל

 

מני סמרה כהן נולד בלבנון ב -4 בנובמבר 1961 בתוך קהילה יהודית מאוד קטנה.בשנת 1975 לאחר פרוץ מלחמת אזרחים בלבנון ברח עם משפחתו לקפריסין, שם חייו תחת חסות של שגרירות ישראל אשר עודדה את המשפחה כדי לעשות עלייה.

במהלך שנות ה80',היה פעיל בנוער הר סיני, ועם השנים נהפך לסגן יו"ר של אותו ארגון .ב2003 זכה בפרס "אזרח מצטיין" על שם "חוזה מריה מורלס ופאבון" (מדליה).
בשנת 2004 מקבל את פרס "הרצל "מההסתדרות הציונית העולמית בעקבות היותו מנהיג למופת בקהילה היהודית.
בשנת 2009 מייסד את הארגון "המנהיגים חדשים" שהפך לתחילת הדרך של מספר מנהיגים חשובים אשר היום תופסים עמדות בכירות בקהילה היהודית.

 בארץ ישראל מני סמרה הוא הנציג  הבלעדי של פרויקטים גדולים כמו בנייה  של בית ספר "אסיף" בבית החולים אסף הרופא (נתניה), פרויקט אלו"ט לילדים אוטיזם (חיפה וכפר סבא), אגף הגרעיני בבית החולים הלל יפה (חדרה) . בנוסף תרם לשיפוץ שלכפר הנוער בהדסה לבני נוער בסיכון גבוה. כיום הוא היועץ מנהלתי של ארגון "ברית שלום הר סיני", וגם יו"ר לשכת מסחר והתעשייה מקסיקו ישראל, אשר גם בה מתפקד כמנכ"ל. 

 

bottom of page